Katalog firm, wyszukiwarka firm i katalog branżowy - dołącz do nas!

 
 
 
 

Rejestracja nowego użytkownika

Rejestracja jest konieczna aby dodać firmę do katalogu otofirmy.pl. Po rejestracji otrzymasz dostęp do Panelu Użytkownika, który pozwala na zarządzanie dodaną firmą.

Mamy dwa sposoby na założenie konta:

1. Logując się poprzez facebook - konto tworzy się automatycznie.
2. Poprzez wypełnienie poniższego fomularza rejestracyjnego i w tym przypadku po rejestracji otrzymasz na swój e-mail, wiadomość z linkiem aktywującym konto.

Życzymy miłego korzystania z naszego serwisu.


f zaloguj się przez Facebook - konto utworzy się automatycznie

lub utwórz konto samodzielnie uzupełniając poniższy formularz: Pamiętaj, możesz w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz tutaj.

Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia użytkowników Serwisu z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.