Katalog firm - wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
Strona główna > Produkty > Foto > Sesja ciążowa, sesja brzuszkowa
  • Zamów produkt:


Fotograf Wrocław, sesja ciążowa.

Ciąża trwa aż 9 miesięcy. Taki okrągły brzuszek będziesz mieć codziennie? Wiele Kobiet żałuje, że nie znalazło czasu, czasami, że wybierało nieodpowiedniego fotografa, lub ostatecznie zdjęcia się nie podobają. Często nie wiedziały jak się do niej przygotować, nie miały w co się ubrać itp. Moim modelkom w ciąży udostępniam podczas sesji luźne długie suknie specjalnie uszyte do sesji ciążowych. Posiadam bogaty wybór kolorów oraz rozmiarów. Koniecznie też zobacz mój artykuł jak "Przygotowanie do sesji ciążowej"? Na sesję możesz zabrać ze sobą swojego partnera i dzieci. Chętnie zrobię Wam wspólne zdjęcia.

Zdjęcia kolorowe czy czarno-białe? Fotografia ciążowa Wrocław

Fotografia ciążowa jak wiele innych typów nie wymaga wyboru rodzai zdjęć w pośpiechu. Retuszowanie zdjęć, przygotowanie czarno-białych odbitek odbywa się już po sesji. Nie musisz podejmować tej decyzji przed lub w trakcie sesji. Do tego czasu skupiamy się na sesji i jej efektach. Potem będzie czas na decyzję. Możesz wybrać zdjęcia zarówno kolorowe jak i czarno-białe. Bez problemu je dla Ciebie przygotuję.

Fotografia ciążowa Wrocław, kiedy umówić się na zdjęcia?

Sesję brzuszkową można wykonać wtedy, kiedy brzuszek jest już widoczny i zaokrąglony. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, gdyż może się okazać, że nie będę miała wolnych terminów. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.

Poleć na:      

Opinie na temat produktu:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do produktu

Produkty pokrewne

Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa

Cena: 200/szt

Producent: KarolaFoto.pl Karolina Minicka