Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm - dołącz do nas!

 
  Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm
 
 

Najnowsze opinie

 
Prawnicy dokładnie zajmują się powierzonym tematem, ofensywni na sali sądowej, można poczuć się pewnie i spokojnie o swoją sprawę.
 
Bezkonkurencyjni od wielu lat w świedczeniu uslug opiekunczych.
 
Od kiedy znalazłam ten butik przestałam robić zakupy w sieciówkach :)
 
Profesjonalna obsługa klienta. Zamówione kruszywa dowiezione na działkę i rozplantowane. Polecam.
 
Nowoczesne osiedla w najlepszych dzielnicach Krakowa. Opieka przedsprzedażowa i posprzedażowa 10/10
 
opieka w domu chorego to najlepsze co możemy zrobić dla naszych bliskich i dla siebie również.
 
Butik ma świetną ofertę, a zmieniające się na wieszakach koleksje zawsze wpasowują się w aktualne trendy w modzie.
 
Polecam. Piękne osiedla i piękne mieszkania. Tereny pod inwestycje wybierane bardzo rozsądnie.
 
Jestem ich wiernym klientem :) Regularnie wznawiamy działania od 3 lat, aby moja firma była widoczna w sieci. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów ich poczynań.
 
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów przeprowadzony zarówno szybko i bez najmniejszych problemów. Ceny adekwatne do jakości!
 
Sprawdzona przeze mnie kancelaria odszkodowawcza. Wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów, którzy nie boją się ciężkich spraw i dłuższych batalii z nieuczciwymi ubezpieczycielami. Polecam :)
 
Chciałabym podzielić się moimi wrażeniami na temat butów zimowych, które kupiliśmy dla naszego malucha od firmy Weestep. Ma stopę o wysokości 13 cm. Buty mają 15-centymetrową wkładkę. Dziecko jest bardzo dobrze dopasowane. Kolor jest ładny, nic nie odstaje, brak wylinki. Wewnątrz buty są ciepłe i pozostają ciepłe. Te buty są idealne dla dziecka w zimne dni. Zakup był satysfakcjonujący, a dziecko i rodzice zadowoleni. Polecamy!
 
Wszędzie dobrze, ale u Stylowej najlepiej, najtaniej i najszybsza wysyłka.
 
Konkretne podejście do klienta, skuteczność w podejściu do sprawy. No i co najważniejsze uzyskana kwota była bardzo satysfakcjonująca. Po pierwszym kontakcie, wyjaśnieniu sprawy i dostarczeniu dokumentów nie miałam jakichkolwiek podstaw do narzekań. Zdecydowanie mogę polecić, cierpliwie udzielają odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości.
 
Konkretna obsługa, dobre podejście do klienta. Cały serwis przeprowadzony w jak najlepszym porządku i bardzo dokładnie ocenili wszystkie problemy, jednocześnie znajdując wszystkie wycieki ze skrzyni. Polecam!
 
Przyzwoity poziom szkoleń i mnogość kursów zawodowych do wyboru oraz elastyczne terminy szkoleń. Warto polecić.
 
Na firmę pana Wojciecha trafiłem przypadkiem szukając pewnego poradnika remontowego (miałem małą usterkę, z którą wydawało mi się, że sam sobie poradzę). Zapisałem adres strony, bo widać, że facet zna się na rzeczy. Po plus minus dwóch latach postanowiłem skontaktować się panem Wojciechem, gdyż żona stwierdziła, że po tych moich przeróbkach mieszkanie wygląda coraz gorzej. Zleciłem firmie Goślińskiego remont generalny mieszkania i pierwsze zaskoczenie, faktycznie zapowiadana darmowa wycena, a do tego później profesjonalnie przygotowany, czytelny kosztorys no po prostu bajka. Dobry kontakt i naprawdę wiele sugestii ze strony pana Wojciecha sprawiło, że mieszkanie wygląda nieco inaczej niż z żoną to na początku zakładaliśmy, ale… To bardzo dobrze, że wygląda inaczej, bo podczas generalnego remontu doradzono nam mnóstwo super zmian dekoracyjnych, ale też technicznych. Takiego zaangażowania nie widziałem w żadnej innej firmie.
 
Szybka i profesjonalna obsługa przy wymianie oleju w skrzyni. Polecam ten serwis, kawał dobrej pracy na jasnych warunkach gwarancyjnych.
 
Ode mnie dostajecie zasłużone 5 gwiazdek! Jesteście specjalistami, którym ufam z i których jestem zadowolony, dlatego z przyjemnością będę Was polecał dalej.
 
Polecam tą kancelarię, bardzo mi pomogli w sprawie która się ciągnęła długo. Bardzo fachowe doradztwo. Polecam i dziękuje za dokończenie sprawy w 100 procentach z zadowalającym efektem. Pozdrawiam :)
 
« 1 2 3 4 5 ... 26 27 28 »