Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm - dołącz do nas!

 
  Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm
 
 

Najnowsze opinie

 
Stylowa Monika oferuje szeroki wybór ubrań, które są stylowe i na czasie. Czasami trudno jest znaleźć mój rozmiar, ale ogólnie jestem zadowolona z jakości i ceny ubrań.
 
Szkolenie BHP przeprowadzone przez Kontimex było jednym z najlepszych, w jakich miałem okazję uczestniczyć. Instruktorzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością angażowania uczestników. Cenne było również podejście do praktycznych aspektów bezpieczeństwa, które było szczegółowe i skoncentrowane na realnych sytuacjach. Elastyczność terminów pozwoliła mi dostosować szkolenie do mojego harmonogramu pracy, co było ogromną zaletą.
 
Jestem bardzo zadowolony z wizyty i pomoc fizjoterapeuty z poradni rehabilitacyjnej OmniSan. Udało się mi pozbyć bólu pleców. Bardzo dziękuję :) i polecam klinikę.
 
Biura Fronton to połączenie elegancji i funkcjonalności. Elastyczność w dopasowaniu metrażu jest fantastycznym rozwiązaniem dla rozwijających się firm.
 
Polecam bardzo ładne i solidne meble.
 
Duży wybór zabawek drewnianych w rozsądnych pieniądzach. Szybka wysyłka - to duży plus zwłaszcza do kogoś tak zapominalskiego jak ja :)
 
Opieka nad moją babcią była dla mnie wyzwaniem. Dzięki Agencji Służby Społecznej dostałam profesjonalne wsparcie i mogę być spokojna o dobrostan bliskiej osoby.
 
Chciałam nietypowy nagrobek dla mojego męża. Kowalczyk sprostał naszym oczekiwaniom, oferując nam niestandardowe, indywidualne rozwiązania.
 
Wybierając firmę deweloperską, bardzo ważna była dla mnie transparentność. Z LuxHome miałem pełny wgląd w proces budowy i dostosowywania mieszkania do moich potrzeb. Czuję, że dokonałem dobrego wyboru.
 
Od 7 lat współpracuję z biurem rachunkowym Kaweccy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie czynności prowadzone są terminowo, solidnie i, co najważniejsze, bardzo profesjonalnie. W razie potrzeby służą cennymi radami, dzięki którym można wybrać najkorzystniejszy sposób prowadzenia działalności. Polecam.
 
Jakość usług opiekuńczych w ASS stoi na bardzo wysokim poziomie. Moja żona, po wypadku, potrzebowała profesjonalnej opieki i dzięki ASS wraca do zdrowia w domowym zaciszu.
 
Mój problem został dobrze zweryfikowany a rozwiązanie zajęło 3 miesiące. Polecam.
 
gorąco polecam każemu firmę GALLEO z Kalwarii Zebrzydowskiej
 
Adwokat wybronił mnie w sprawie spowodowanego wypadku komunikacyjnego.Teraz wiem, że zawsze trzeba się bronić i wiem z kim. Pozdr. mojego mecenasa i całą jego kancelarię.
 
W czasach, kiedy wiele firm traktuje opiekę jako prosty biznes, ASS wyróżnia się autentyczną troską o swoich podopiecznych. Szczerze polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia w opiece nad bliskimi.
 
Stylowa Monika to prawdziwy raj dla miłośniczek mody. Ich ubrania są nie tylko piękne, ale również wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Kupuję tam regularnie i zawsze jestem zadowolona.
 
Kurs operatorów i nastawiaczy zgrzewania oporowego w Kontimex był naprawdę wart każdej wydanej złotówki. Czuję się teraz dużo bardziej pewny swoich umiejętności, a co najważniejsze, wiem, że zawsze mogę na nich liczyć w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
 
Mieszkam sam i cierpię na schorzenia neurologiczne, co utrudnia mi wykonywanie codziennych czynności. Agencja Służby Społecznej jest dla mnie prawdziwym ratunkiem. Ich personel jest zawsze punktualny, odpowiedzialny i bardzo przyjazny
 
Butik Stylowa Monika to prawdziwa perła wśród sklepów z odzieżą damską. Znajdziecie tam ubrania o różnych fasonach, które doskonale pasują do kobiet w każdym wieku. Ceny są naprawdę atrakcyjne, a jakość odzieży na najwyższym poziomie.
 
Zamówiłam u Ped-Bruk budowę drogi. Prace przebiegały sprawnie, a końcowy efekt jest imponujący. Szczególnie cieszy mnie to, że firma posiada własne zaplecze sprzętowe, co znacznie przyspiesza realizację zadań.
 
1 2 3 ... 26 27 28 »