Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm - dołącz do nas!

 
  Branżowy Katalog Firm - baza i wyszukiwarka firm
 
 

Najnowsze opinie

 
Bardzo szybko i sprawnie otworzył bardzo trudny zamek. Godny polecenia
 
Mecenas poprowadził mi proces o zasiedzenie. Myślałem że się niczym nie zdziwię, a tutaj wymiatacz z niego jest niezły.Oczywiście proces wygrałem i dlatego chcę podziękować adwokatowi.
 
Zdecydowanie polecam usługi Pana Igora. Profesjonalista jakich brakuje na polskim rynku.
 
Zawsze doradzą, który sprzęt warto wybrać i polecą rozwiązanie.
 
Zaangażowanie i skuteczność - tak w dużym skrócie mogę opisać współpracę z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Oświatowego.
 
Polecam kancelarię, pomogła mi uporać się z długami. Skutecznie, polecam !
 
Zdecydowanie polecam! Szybko, profesjonalnie i na czas!
 
Korzystanie z usług ASS to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć dla naszej mamy z demencją. Dzięki dedykowanym opiekunom, mama czuje się bezpiecznie i jest traktowana z szacunkiem i godnością.
 
Każdy maluszek jest tu traktowany na równi. Podoba mi się atmosfera, która jest domowa i ciepła. Super, że mają wózkownie. No i duży plus za małe grupy.
 
Jestem zadowolona z zakupów - szeroka oferta, artykuły zawierają datę przydatności do spożycia, szybka realizacja zamówienia, ceny zachęcające. Polecam tę Firmę.
 
Wybór super! Żłobek na wysokim poziomie, traktują dzieci na równi. Jest tu tak ciepło, rodzinnie. Tak jak sobie wyobraziłam. Dziękuję.
 
Rzetelnie, bezpiecznie i na czas. Nie bylo problemu z przeprowadzka oraz transportem psa. Kierowcy bardzo pomocni. Polecam.
 
Duży plus za specjalistyczne doradztwo i terminowe świadczenie usług!
 
Stylowa Monika oferuje szeroki wybór ubrań, które są stylowe i na czasie. Czasami trudno jest znaleźć mój rozmiar, ale ogólnie jestem zadowolona z jakości i ceny ubrań.
 
Szkolenie BHP przeprowadzone przez Kontimex było jednym z najlepszych, w jakich miałem okazję uczestniczyć. Instruktorzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością angażowania uczestników. Cenne było również podejście do praktycznych aspektów bezpieczeństwa, które było szczegółowe i skoncentrowane na realnych sytuacjach. Elastyczność terminów pozwoliła mi dostosować szkolenie do mojego harmonogramu pracy, co było ogromną zaletą.
 
Jestem bardzo zadowolony z wizyty i pomoc fizjoterapeuty z poradni rehabilitacyjnej OmniSan. Udało się mi pozbyć bólu pleców. Bardzo dziękuję :) i polecam klinikę.
 
Biura Fronton to połączenie elegancji i funkcjonalności. Elastyczność w dopasowaniu metrażu jest fantastycznym rozwiązaniem dla rozwijających się firm.
 
Polecam bardzo ładne i solidne meble.
 
Duży wybór zabawek drewnianych w rozsądnych pieniądzach. Szybka wysyłka - to duży plus zwłaszcza do kogoś tak zapominalskiego jak ja :)
 
Opieka nad moją babcią była dla mnie wyzwaniem. Dzięki Agencji Służby Społecznej dostałam profesjonalne wsparcie i mogę być spokojna o dobrostan bliskiej osoby.
 
1 2 3 ... 27 28 29 »