Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
Salon super! Korzystałam z kilku zabiegów, mój ulubiony to zafirro.
 
Kancelaria adwokacka od spraw o rozwód i podział majątku. Dobry adwokat w Tarnowie
 
Bardzo dobry salon kosmetyczny w Krakowie. Korzystałam z zabiegów na twarz i jestem zadowolona.
 
Lux Home to solidny deweloper, jeden z lepszych na terenie woj. mazowieckiego.
 
Tyle lat utrzymywania się na rynku świadczy o tym, że Fronton to solidny deweloper, a nowe mieszkania wyprzedają się szybko.
 
Polecam. Dobry i niedrogi gabinet stomatologiczny. Dobrze leczą zęby.
 
Lubię robić w tym sklepie zakupy, bo ceny nie powalają na kolana, a ubrania są fajne i modne i dobrej jakości. Po kilku praniach w dalszym ciągu są w dobrej kondycji.
 
Współpracujemy z iWizerunek już pół roku. Od początku pierwszego lockdownu bardzo nam pomogają w działaniach w internecie oraz aby o naszej firmie było głośno. Właśnie nie musimy się o nic martwić bo oni ogarniają perfekcyjnie większość rzeczy.
 
Podczas rozwodu, gdy korzystałam z kancelarii pana Mindykowskiego, mogłam poczuć, że nie jestem zostawiona sama ze swoim problemem i że wszystko będzie dobrze. Niezmiernie cieszę się, że wszystko poszło po mojej myśli i przyznać muszę, że to głównie zasługa pana Michała, który bardzo rzetelnie podszedł do sprawy i zajął się wszystkim kompleksowo.
 
Wszystko się zgadza poza jednym. Teraz to Stylowa Monika, Anny juz nie ma. Co do ubrań to bez zarzutu, fajna jakość w dobrej cenie.
 
Dla mnie to ścisła czołówka krakowskich deweloperów. Fronton udowodnił to niejednokrotnie.
 
Polecony mi specjalista przez osobę trenującą, mój problem był jednak inny, cieśń, ale oceniam go bardzo wysoko, w końcu trafiłem do osoby kompetentnej, tkórą mozna nazwać prawdziwym lekarzem.
 
Super miejsce, super obsługa i super zabiegi. Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
 
Bardzo fajne ubrania i w dodatku niedrogie, dobrej jakości i przede wszystkim trendy. Robiłam tu zakupy kilkakrotnie i za każdym razem pełne zadowolenie z mojej strony. Na pewno wrócę na kolejne zakupy :)
 
świetny partner w biznesie polecam
 
Polecam ten sklep i daje dobra opinie. Moja paczka szybko przyszla. Dobre ceny, czytelna strona internetowa. Tak trzymac
 
Piękne i nowoczesne osiedla. Kontakt z biurem i agentem bez zastrzeżeń. Mieszkania do wyboru do koloru w atrakcyjnych cenach.
 
Po prostu specjaliści, zdecydowanie najlepszy serwis z którego korzystałem przy naprawie mojego auta i oczywiście samego automatu, czy okresowej wymianie oleju.
 
Polecam, świetna współpraca z firmą już na etapie składania zamówienia na mebel. Wszystko wykonane solidnie i co najważniejsze terminowo. Polecam wszystkim meble Venotto.
 
Z usług iWizerunek miałem okazje korzystać już 2 razy do tej pory i tak, mogę polecić tę firmę. Ich działania są rozsądnie i rzetelnie zaplanowane.
 
Rewelacyjny adwokat, przede wszystkim bardzo zaangażowany w sprawę. Duże doświadczenie i wiedza dały oczekiwany rezultat.
 
1 2 3 ... 20 21 22 »