Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
Z uśmiechem na ustach wspominam wesele które uświetniały Carbarowe ogórki. Fany pomysł, oryginalny, ludzie się nie nudzili. No i z wesela wyszli z pamiątką w postaci zdjęć robionych w fotobusie.
 
WIELKI POZYTYW ZA WYGRANIE MOJEJ BEZNADZIEJNEJ SPRAWY.
 
Usługa wykonana na czas. Profesjonalne podejście do pracy. Cena odpowiednia do jakości. Polecam serdecznie!
 
Niedrogi serwis ogumienia. Wszelkie naprawy sprawnie idą, nie jest drogo. Od wielu lat tutaj jeżdżę.
 
Jestem zadowolony ze współpracy bardzo profesjonalne podejście
 
Dużo wolnej przestrzeni którą zagospodarowali do stworzenia magazynu do przechowywania mienia. Fajny pomysł, wiele osób korzysta.
 
Super opieka. Jak ktoś potrzebuje naprawdę dobrej i doświadczonej opiekunki, to nie ma lepszego miejsca w Warszawie.
 
Firma ODB rzetelnie wykonuje swoją pracę. oferowany jest profesjonalny montaż okien w dobrej cenie. Materiały są wysokiej jakości, tak jak sama usługa. Polecam!
 
rzetelnie podchodzą do zleceń i przykładają się do nich. Kontakt z osobami z obsługi jest na wysokim poziomie - pracują tam sami profesjonaliści :) gorąco pozdrawiam!
 
Mój styl, ubrania stworzone dla mnie. Nie jest drogo, ubrania dobrej jakości (nie poliester 100%), bardzo szybka wysyłka.
 
Bardzo polecam współpracę, pomysły architekta na wagę złota, wykończenie powyżej standardu oraz niesamowite zaangażowanie. Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo dobra. Cała ekipa zadbała o terminowe wykonanie oraz wysoką jakość. Po całkowitym wykończeniu śmiało mogę powiedzieć że wnętrze trafnie oddaje mój charakter.
 
jestem zadowolony polecam preparaty na poziomie
 
Mogę powiedzieć same pozytywy o Panu Chróścielewskim z kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski
 
Zdecydowanie polecam gabinet medycyny estetycznej Derm-Estetyka w Gdyni. To bardzo nowoczesna placówka z doświadczonymi lekarzami, chirurgami.
 
Bardzo dziękuję za pomoc i polecam
 
Od początku cenię sobie pomoc, jaką zapewnia pan Mindykowski. Wielokrotnie korzystałam z jego wsparcia i porad prawnych jeszcze przed rozpoczęciem procesu sądowego. Jak dla mnie wybitny fachowiec. ????
 
Wspaniałe usługi opiekuńcze i bardzo dobry catering dostosowany do diety chorego.
 
Pani Agnieszka Liniewska-Baran to wykwalifikowany i doświadczony architekt wnętrz. Naszą rezydencje przeprojektowała bardzo szybko, wszystko ujęte w stylu klasycznym w ekskluzywnej postaci. Najpierw dostarczyła dokładne rysunki techniczne, następnie pokazała projekty z nowymi aranżacjami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dlatego polecamy!
 
Właśnie ciekawe podejście do zajęć, to warto przytoczyć jeżeli chodzi o rekomendacje dla Te Vizji. Widzę porównanie, bo przeprowadzaliśmy się z innego miasta i tu nauczyciele wiedzą jak się zabrać za naukę i potrafią ją w dodatku w przystępny dla dziecka sposób przekazać!
 
Umiejętność organizowania oryginalnych imprez to ja bardzo szanuję. Fajna ekipa, zakręceni pozytywnie ludzie, impreza była epicka.
 
Ubrania super, jakość ubrań tez super. Panie miłe i kontaktowe. Polecam wszystkim tym, którzy nie chcą wydawac milionów na ciuchy.
 
1 2 3 ... 19 20 21 »