Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
Mój styl, ubrania stworzone dla mnie. Nie jest drogo, ubrania dobrej jakości (nie poliester 100%), bardzo szybka wysyłka.
 
Bardzo polecam współpracę, pomysły architekta na wagę złota, wykończenie powyżej standardu oraz niesamowite zaangażowanie. Współpraca z Panią Agnieszką była bardzo dobra. Cała ekipa zadbała o terminowe wykonanie oraz wysoką jakość. Po całkowitym wykończeniu śmiało mogę powiedzieć że wnętrze trafnie oddaje mój charakter.
 
jestem zadowolony polecam preparaty na poziomie
 
Mogę powiedzieć same pozytywy o Panu Chróścielewskim z kancelarii Chróścielewska & Chróścielewski
 
Zdecydowanie polecam gabinet medycyny estetycznej Derm-Estetyka w Gdyni. To bardzo nowoczesna placówka z doświadczonymi lekarzami, chirurgami.
 
Bardzo dziękuję za pomoc i polecam
 
Od początku cenię sobie pomoc, jaką zapewnia pan Mindykowski. Wielokrotnie korzystałam z jego wsparcia i porad prawnych jeszcze przed rozpoczęciem procesu sądowego. Jak dla mnie wybitny fachowiec. ????
 
Wspaniałe usługi opiekuńcze i bardzo dobry catering dostosowany do diety chorego.
 
Pani Agnieszka Liniewska-Baran to wykwalifikowany i doświadczony architekt wnętrz. Naszą rezydencje przeprojektowała bardzo szybko, wszystko ujęte w stylu klasycznym w ekskluzywnej postaci. Najpierw dostarczyła dokładne rysunki techniczne, następnie pokazała projekty z nowymi aranżacjami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dlatego polecamy!
 
Właśnie ciekawe podejście do zajęć, to warto przytoczyć jeżeli chodzi o rekomendacje dla Te Vizji. Widzę porównanie, bo przeprowadzaliśmy się z innego miasta i tu nauczyciele wiedzą jak się zabrać za naukę i potrafią ją w dodatku w przystępny dla dziecka sposób przekazać!
 
Umiejętność organizowania oryginalnych imprez to ja bardzo szanuję. Fajna ekipa, zakręceni pozytywnie ludzie, impreza była epicka.
 
Ubrania super, jakość ubrań tez super. Panie miłe i kontaktowe. Polecam wszystkim tym, którzy nie chcą wydawac milionów na ciuchy.
 
Środki Dynasil FX super bardzo dobrze impregnuje samodzielnie, chroni bardzo dobrze nawet jak nie zetrze się plamy natychmiast
 
Rzetelna i w pełni profesjonalna firma w zakresie wykonania naprawy skrzyni automatycznej . Terminowi, dokładni i na dobrych warunkach!
 
Mecenasa polecił mi kolega z pracy. Jestem kierowcą i często nie było mnie w domu. A żona sama i się skończyło na rozwodzie z jej winy. W sądzie też miała prawnika ale mecenas zmiażdżył ja i wygrał sprawę o rozwód. Dziękuję i polecam.
 
Współpracowałem z Panem Igorem. Współpraca przebiegała w sposób co najmniej wzorcowy. Na wszystkie pytania mecenas potrafił odpwoiedzieć, czynności dokonywane przez niego były w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Polecam tego prawnika
 
Polecam kancelarie mec Klimkowskiego. Sprawa o rozwod wygrana.
 
Polecam współpracę.
 
Dziękuję za super stronę www ;)
 
Mfind porównywarka z dobrymi cenami OC
 
Polecam
 
1 2 3 ... 18 19 20 »
 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę