Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
Strona główna > Lista opinii

Najnowsze opinie

 
Świetna adwokatka. Wybitna mecenas od rozwodów. Bardzo sympatyczna, życzliwa klientom. Polecam.
 
Najlepsze ciuchy w niskich cenach, a przesyłka mega szybciutka.
 
Dobry program jako wsparcie księgowości, do tego częste bezpłatne aktualizacje i dobra pomoc techniczna.
 
ASS wyniosła usługi opiekuńcze na całkiem nowy, wysoki poziom. Począwszy od dobrego kontaktu, a skończywszy na idealnie dobranych opiekunach, tu wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku i jest 10/10!
 
dosłownie uratowali mi firmę. nie wiem co byśmy zrobili bez ich pomocy. konkurencja mocno działała na naszą niekorzyść ale iWizerunek się tym zajął.
 
Polecam! Bardzo profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Naszą sprawę potraktowano bardzo poważnie. Dziękujemy
 
Rzetelny i sprawdzony deweloper. Piękne osiedla i projekty mieszkań. Polecam.
 
Doceniam za szybką wysyłkę i dobrze zabezpieczoną przed podróżą przesyłkę, za mocne i niedrogie ubrania.
 
Chyba mogę tylko doczepić się do cen, które poszybowały do góry, ale to nie wina Frontonu, a inflacji. Wszystko drożeje, niestety.
 
Świetna obsługa! Kancelaria godna polecenia, serdecznie polecam!
 
Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Rzetelność, zaangażowanie i doświadczenie. Dzięki tej kancelarii odzyskałam odszkodowanie. Polecam
 
Jestem pod ogromnym wrażeniem ich działań, a właściwie ich efektów. Naprawdę przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Odkąd zaczęliśmy współpracować z iWizerunek to mamy o wiele więcej klientów. Biznes się kręci, dzięki! :)
 
Polecam z ręką na sercu! Kancelaria bierze najtrudniejsze sprawy i ma wysoki % wygranych. Nam bardzo pomogli w odzyskaniu odszkodowania z wypadku komunikacyjnego.
 
Godni polecenia, posiadają odpowiednie narzędzia do pozyskiwania klientów drogą B2B, bardzo szybko zauważyliśmy efekty współpracy. Mnóstwo nowych spotkań handlowych, korzystają z legalnych baz danych.
 
Łóżeczko jest piękne, wykonane stabilnie i solidnie. Przyszło zgodnie z terminem. Obsługa szybka i sympatyczna. Nasza córeczka jest szczęsliwa i co najważniejsze - w końcu zaczęła spać sama ! :). Bardzo polecam tę firmę.
 
Chwalę sobie współpracę z firmą, która zdecydowanie jest specjalistą jeśli chodzi o marketing dla firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii. Bardzo dobry kontakt
 
Profesjonalny serwis automatycznych skrzyń biegów, komputerowa diagnostyka. Wszystko zostało wytłumaczone, usługa wykonana w pełni poprawnie.
 
Klinika jest na 5. Polecam z pełnym przekonaniem zespół kosmetologów, lekarza oraz zabiegi!
 
Czas odświeżyć garderobę, ożywić ją kolorami. Może w ten sposób przywołam wiosnę?! Serio, muszę wpaśc do butiku i kupić kilka wiosennych ubrań. Galerii unikam jak ognia, bo lubię być oryginalna. A oryginalne są właśnie ubrania u Stylowej :)
 
Imponujący park maszynowy. Fachowcy terminowo, uczciwi i bardzo pracowici. Polecam na 100%
 
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji o kupnie mieszkania właśnie od Frontonu.
 
1 2 3 ... 22 23 24 »