Katalog firm - wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
Strona główna > Usługi prawne, Doradztwo i konsulting > KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT
KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT
OGRODOWA 1A/6 00-893 WARSZAWA
Array monika.spieler@adwokat.slnet.pl

KANCELARIA ADWOKACKA MONIKA SPIELER ADWOKAT

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz: [nazwa]. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi prawne, Doradztwo i konsulting

Adres i dane kontaktowe:

00-893 WARSZAWA, OGRODOWA 1A/6,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.monikaspieler.pl

Godziny otwarcia:

9 00-18 00

Ocena firmy:

4.2/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Kancelaria Adwokacka adwokat Moniki Spieler zajmuje się profesjonalną obsługą prawną klientów indywidualnych oraz firm z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa własności intelektualnej, karnego i rodzinnego. Reprezentujemy klientów w sądach powszechnych (rejonowych, okręgowych, apelacyjnych, NSA, SN) i przed organami administracji na każdym etapie postępowania, w bankach, przed deweloperami. Sporządzamy pisma procesowe, np. pozwy, apelacje, skargi kasacyjne, kasacje, zażalenia, sprzeciwy, wnioski, odwołania od decyzji, udzielamy porad prawnych, uczestniczymy w negocjacjach i przesłuchaniach prokuratorskich oraz policyjnych.


Przeprowadzimy Cię przez rozwód, separację, podział majątku oraz pomożemy uzyskać alimenty.


Złożymy w Twoim imieniu pozew o zapłatę, o ochronę dóbr osobistych, o zachowek, dzięki naszej pomocy uzyskasz odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, wcześniejszą emeryturę, kwotę bezpodstawnego wzbogacenia, stwierdzenie nabycia spadku, przywrócisz utracone posiadanie i inne. Pomożemy napisać umowę najmu chroniącą Twoje interesy, wskażemy niezbędne elementy darowizny, testamentu, przeanalizujemy umowę z bankiem czy deweloprem, wskażemy Twoje prawa, uchronimy Cię przed niesłusznym skazaniem czy zniesławieniem.


Składamy pozwy i reprezentujemy w postępowaniach grupowych.


Przewidujemy elastyczne rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb.


Zapraszamy do efektywnej współpracy.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: Paweł Warszawa | Data dodania opinii: 2019-02-20 22:47:10  
Ocena ogółem:0
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę o warunkowe przedterminowe zwolnienie z zakładu karnego. Wniosek i wszystkie niezbędne dokumenty przygotowała i złożyła w sądzie szybko i sprawnie. Brała też udział w posiedzeniu Sądu w zakładzie karnym, gdzie rzeczowo i konkretnie podkreśliła wszystkie argumenty przemawiające na moją korzyść. Sprawa zakończona zgodnie z moimi oczekiwaniami, udzielono mi warunkowego przedterminowego zwolnienia za pierwszym podejściem. Polecam Panią Mecenas z czystym sumieniem - szybko, sprawnie i co najważniejsze z pozytywnym skutkiem!

 
 
Opinię o firmie dodał: Agnieszka Woźniak | Data dodania opinii: 2017-07-11 19:14:53  
Ocena ogółem:5
Obsługa:0
Lokalizacja:0
Serwis i usługi:0
Promocje i rabaty:0

Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pani Adwokat Monika Spieler niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Za to Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą. Poza tym jest rzeczowa, skrupulatna i bardzo ładnie pisze pisma procesowe, co niezwykle mnie urzekło, a czytałam innych adwokatów i nie podobały mi się absolutnie. Jest też elastyczna, dobiera strategię do potrzeb procesu i oczywiście tego co napisze druga strona pozwu. I na koniec mogę jeszcze dodać, że oprócz tego, iż to bardzo pozytywna osoba, ciepła (taka ludzka), to niezwykle inteligentna co od razu daje się wyczuć. Nie mogłam lepiej trafić i dziękuję jej bardzo za poprowadzenie mojej sprawy rozwodowej.

 
 
Opinię o firmie dodał: Mariusz Maroszek | Data dodania opinii: 2016-05-10 06:18:26  
Ocena ogółem:5
Obsługa:0
Lokalizacja:0
Serwis i usługi:0
Promocje i rabaty:0

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mec. Moniką Spieler. Prowadziła moją sprawę dotyczącą stwierdzenia nieważności umowy o dożywocie. Profesjonalnie oraz rzetelnie przygotowując się do każdej rozprawy, doprowadziła do pozytywnego końca. W swojej pracy jest konkretna i rzeczowa. Zawsze merytorycznie przygotowana i dostępna czasowo . Skrupulatnie dbała o wszelkie szczegóły. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią adwokat Monikę Spieler.