Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Wyjazdy integracyjne
Dunikowskiego 10 43-300 Bielsko-Biała cała polska
327460100 kontakt@projektefektywny.pl

Wyjazdy integracyjne

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Biura podróży, Organizacja imprez

Adres i dane kontaktowe:

43-300 Bielsko-Biała, Dunikowskiego 10,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.projektefektywny.pl/organizacja-imprez-oferty/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to agencja eventowa oraz biuro podróży. Podmiot zajmuje się profesjonalną organizacją: wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, gry i zabawy team building, gry terenowe, imprezy i wieczory tematyczne, organizacja pikników firmowych, wyjazdy narciarskie dla firm, wycieczki integracyjne, szkolenia integracyjne, szkolenia outdoor, team building, kasyno na imprezę, maszyna Goldberga. Więcej informacji na: https://www.projektefektywny.pl/organizacja-imprez-oferty/

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

 • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę