Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm - dołącz do nas!

 
  Branżowy Katalog Firm - baza i wyszukiwarka firm
 
 
Wirtualne biuro Kraków sp. z o.o.
Dajwór 14/19 31-052 Kraków Małopolskie
+ 48 661 745 418 kontakt@24wirtualne-biuro.pl

Wirtualne biuro Kraków sp. z o.o.

Wirtualne biuro Kraków sp. z o.o.

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Dla biznesu

Adres i dane kontaktowe:

31-052 Kraków, Dajwór 14/19,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Wirtualne biuro Kraków oferuje usługę e-biuro w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum Krakowa w cenie już od 39 zł netto miesięcznie.

Zapraszamy zarówno do skorzystania z naszych usług takich jak:

- wirtualne biuro Kraków,

- biuro rachunkowe dla spółek,

- doradztwo, w zakresie ubezpieczeń firmowych,

- tworzenie i rejestracja spółek prawa handlowego,

- sprzedaż usług telekomunikacyjnych dla firm jako autoryzowany Partner Premium Mobile.

Usługa wirtualnego biura w Krakowie  jest wręcz rewolucją na rynku nieruchomości komercyjnych. Jeszcze kilkanaście lat temu użytkowanie współdzielonej przestrzeni biurowej było czymś co wzbudzało u przeciętnego przedsiębiorcy zdziwienie, a nawet zażenowanie. Dzisiaj jest inaczej to właśnie biura wirtualne i coworkingowe wyznaczą nowe trendy w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Współcześnie większość nowych firm korzysta w celu rejestracji z adresów wirtualnych. E-biuro już dawno przestało być abstrakcyjną usługą, popularną gdzieś za granica, a stało się podstawowym narzędziem służącym do inkubacji startupów. Co ważne wręcz tendencyjne stało się to, że pomimo pozytywnego zakończenia okresu inkubacji firmy jej właściciele i managerowie nadal chcą korzystać z wirtualnego biura w Krakowie, gdyż jest to po prostu wygodne. Okazało się zatem, że usługa ta nie tylko ma przewagę cenową nad tradycyjnym najmem, ale gwarantuje komfort, na który nie można liczyć przy najmie lokalu na wyłączność.

Wielu przedsiębiorców obawia się, że kontrahenci nie będą traktować ich poważnie gdy dowiedzą się, że mają siedzibę w wirtualnym biurze. Po pierwsze korzystanie z wirtualnego biura to nie wstyd. Z takich usług korzystają także duże korporacji, a wśród najwyższej klasy fachowców takich jak prawnicy czy architekci wirtualne biuro stało się opcją podstawową. Po drugie nigdzie nie znajduje się informacją o wirtualnym charakterze adresu. Twoi kontrahenci zobaczą w KRS lub w CEIDG że siedziba Twojej firmy znajduje się w biurowcu w centrum miasta, a to, że tak naprawdę nie zatrudniasz pracowników i nie wynajmujesz własnego biura nigdy nie będzie jawne. Umowę o wirtualne biuro musisz przedłożyć w urzędzie skarbowym, ale nie musisz jej pokazywać osobom postronnym.

Stać mieć na własne biuro, co dalej z adresem wirtualnym?

Najczęściej przedsiębiorcy wówczas nadal go używają, gdyż Klienci go zapamiętali. Koszt wynajmu adresu e-biuro jest tak mały, że bardzo rzadko Klienci z niego rezygnują. Nie jest to kwota dla której warto zmieniać adres, do którego Klienci się przyzwyczaili. Poza tym gdy Klient potrzebuje biura na wyłączność t też mamy je w swojej ofercie, a obsługą poczty nadal możemy się zajmować to chyba najlepsze rozwiązanie. Po co masz zmieniać adres jeżeli Ci odpowiada.

Miejsce spotkań ludzi biznesu

W wirtualnym biurze w Krakowie możesz spotkać wiele inspirujących osób. Nasi Klienci tworzą niejednokrotnie wspólne projekty, wymieniają się doświadczeniami, a także nawiązują współpracę w zakresie dostarczania usług. My takie działania wspieramy, a często sami inspirujemy, gdyż zależy nam na tym, aby społeczność wirtualnego biura w Krakowie się integrowała. Żadna firma nie działa w próżni. Musi współpracować z innymi, a w grupie zawsze siła. Czasem nawet nasi Klienci działający w jednej branży, którzy korzystają z naszego e-biuro w Krakowie razem działają pomimo, że formalnie stanowią konkurencję.

Adres wirtualny, a kontrola z urzędu skarbowego

To kolejny mit. Pewnie Cię to zaskoczy, ale właśnie gdy wynajmiesz tradycyjny lokal czeka Cię kontrola. Wirtualnych biur w Krakowie urzędy nie kontrolują, gdyż znają te miejsca. To pokazuje jak niektóre stereotypy dotyczące wirtualnego biura w Krakowie są absurdalne. Setki tysięcy spółek i firm posiada adres wirtualny wpisany do CEIDG i KRS. Wzmożone kontrole urzędu skarbowego dotyczą aktualnie przede wszystkim sytuacji, gdy przedsiębiorca wnosi o zwrot zapłaconego podatku VAT o dużej wysokości. W początkowej fazie działalności często się to zdarza, gdyż przychody mogą być znacznie mniejsze niż opodatkowane koszty. Jeżeli jednak działamy zgodnie z prawem nie mamy się czego obawiać, a fakt korzystanie z e-biura nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Państwu i fiskusowi zależy przede wszystkim na tym aby firmy działały i płaciły podatki.

Kultura pracy i wartości etyczne

Każda spółka powinna przyjąć pewne zasady, którymi mają obowiązek kierować się zarówno szefowie firmy, jak jej pracownicy. Przykład idzie z góry, dlatego też menagerowie i specjaliści muszą dbać o nienaganne zachowanie i kulturę osobistą.

Nie jest tak, że w biznesie liczy się tylko zysk. Oczywiście taki jest cel prowadzenia również naszej firny, jednak ważne jest to, aby nie łamać norm etycznych oraz przyjętych w danej branży zwyczajów. Nasza spółka rozwija się w sposób zrównoważony, dbając od dobrą pracowników i komfort  ich pracy. Nie jesteśmy zwolennikami wyśrubowanym norm i nie wymagamy pracy poza standardowymi godzinami. Najczęściej poszukujemy księgowych, którzy wzmocnią zespół biura rachunkowego, które prowadzimy. Od kandydatów do pracy na stanowisko księgowego oczekujemy przede wszystkim dobrych zdolności komunikacyjnych, samodzielności i terminowości, w zakresie wykonywania powierzonych zadań. Te trzy cechy są najważniejsze. Praca w księgowości jest odpowiedzialna. Pewne czynności muszą być bezwzględnie wykonane w terminie. Ponadto ważna jest skrupulatność, osoba która nie radzi sobie z rachunkami niestety nie zrobi kariery w księgowości. Potrzebne jest także doświadczenie, gdyż jak większość firm największe zapotrzebowanie występuje u nas na księgowych, którzy samodzielnie pracują na księgach rachunkowych, a ich czynności nie wymagają weryfikacji przez przełożonych. Każdy może się pomylić, w księgowości jednak ważne jest to, aby nie były to pomyłki nagminne oraz były niezwłocznie naprawiane.

Dane spółki:

WIRTUALNE BIURO KRAKÓW SP. Z O. O.

ul. Piłsudskiego 17/4

NIP: 5170428314

KRS: 0000989914

REGON: 522960279

Organ rejestrowy:

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie

XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

kapitał zakładowy: 5 000 zł w całości pokryty

tel. + 48 661 745 418

witryna:

24wirtualne-biuro.pl/krakow

Prezentacja video

 Odtwórz film, wybierając z listy:

  • 1 video - kliknij i zobacz
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy