Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
The Carbar
Bartniaka 26 05-825 Grodzisk Mazowiecki cała polska
505142662 info@thecarbar.pl

The Carbar

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Organizacja imprez

Adres i dane kontaktowe:

05-825 Grodzisk Mazowiecki, Bartniaka 26,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.thecarbar.pl

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Pragniesz nieszablonowej oprawy eventu czy imprezy okolicznościowej? Dzięki naszym kultowym samochodom do zadań specjalnych, Twoja impreza pozostanie na długo w pamięci zaproszonych gości.

Doświadczenie gastronomiczne i duże możliwości eventowe samochodów The Carbar zaskoczą najwybredniejszych gości imprezy innowacyjnym podejściem do realizowanego przyjęcia. Oferta cateringowa przygotowywana w restauracji Piknik w połączeniu z naszymi zabytkowymi transporterami (Volkswagen T2 – Event Car i Fotobudka, Citroen HY – Drink Truck i Food Truck) pozwoli stworzyć niezapomniany event, imprezę urodzinową, firmową, garden party czy przyjęcie weselne.

Organizujemy imprezy do 200 osób. Dzięki ograniczeniu liczby osób jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość serwowanych dań. Nasi doświadczeni kucharze przygotują dla Państwa ofertę dopasowaną do potrzeb i wymagań danego eventu.  Połączone siły restauracji Piknik i The Carbar to gwarancja udanej imprezy.

PROMOCJA

Mamy dla Was 4 wyjątkowe samochody. Przy wynajęciu jednego samochodu na każdy kolejny dostajesz 10% rabatu. Zrób duży event we wszystkimi naszymi samochodami i wynegocjuj 50% rabatu!

 

Zapraszamy

Restauracja PIKNIK 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 26 (w parku Skarbków)

Maciej Klimek / +48 505 142 662  Kinga Klimek / +48 793 688 818 info@thecarbar.pl 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Z uśmiechem na ustach wspominam wesele które uświetniały Carbarowe ogórki. Fany pomysł, oryginalny, ludzie się nie nudzili. No i z wesela wyszli z pamiątką w postaci zdjęć robionych w fotobusie.

 
 
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Umiejętność organizowania oryginalnych imprez to ja bardzo szanuję. Fajna ekipa, zakręceni pozytywnie ludzie, impreza była epicka.