Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Zdrowa żywność > Spiżarnia Rydzyńska - sklep z naturalną żywnością
Spiżarnia Rydzyńska - sklep z naturalną żywnością
Łaska 11 95-050 Konstantynów Łódzki Łódzkie
692252820 spizarniarydzynska@onet.pl

Spiżarnia Rydzyńska - sklep z naturalną żywnością

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Zdrowa żywność

Adres i dane kontaktowe:

95-050 Konstantynów Łódzki, Łaska 11,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://spizarniarydzynska.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Spiżarnia Rydzyńska to rodzinna firma, która oferuje tylko naturalną żywność. Mając na uwadze zdrowie naszych kupujących i tradycyjne receptury mamy w swojej ofercie wyłącznie wybrane produkty. Odnajdziesz u nas najlepszej jakości mięsa, kiełbasy, nabiał, pieczywo, ryby oraz owoce morza, jak i dużo różnych propozycji. Jeśli nie miałeś czasu przygotować posiłku kup gotowe śniadania czy dania obiadowe. W naszym sklepie stacjonarnym nabędziesz także towary bezglutenowe oraz wege. Przyjdź na zakupy do jedynej w swoim rodzaju Spiżarni Rydzyńskiej.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę