Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Pomoc drogowa > PPHU Viking-mar Przemysław Witek
PPHU Viking-mar Przemysław Witek
Władysława Króla 74A 94-113 Łódź Łódzkie
698 555 151 kontakt@auto-laweta-lodz.pl

PPHU Viking-mar Przemysław Witek

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Pomoc drogowa

Adres i dane kontaktowe:

94-113 Łódź, Władysława Króla 74A,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://auto-laweta-lodz.pl

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Doświadczony zespół pracowników naszej firmy może Wam zagwarantować sprawne holowanie pojazdów w okolicach Łodzi. Postaramy się nie tylko zabrać Was z miejsca awarii waszego pojazdu, ale będziemy również szukać dobrego warsztatu, gdzie naprawa będzie sprawnie wykonana. Gwarantujemy podejście profesjonalnego do każdego klienta,. Jeśli będziemy w stanie dokonać naprawy samemu również to zrobimy.

Oferowane produkty:
- laweta
- holowanie
- pomoc drogowa
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Korzystałam z pomocy Pana Przemysława z VIKING-MAR i naprawdę dawno nie spotkałam tak serdecznego człowieka. W nocy pomógł zlikwidować "kapcia" i mogłam wrócić do domu, sytuacja była patowa bo było to na autostradzie. Śmiało mogę polecić usługi pomocy drogowej VIKING.

 
 
 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę