Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Kraków, Pomoc drogowa > Pomoc Drogowa Tytmar
Pomoc Drogowa Tytmar
Księcia Józefa 118 30-611 Kraków Małopolskie
12 654 44 90 258963kwiatkowski@wp.pl

Pomoc Drogowa Tytmar

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kraków, Pomoc drogowa

Adres i dane kontaktowe:

30-611 Kraków, Księcia Józefa 118,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://pomockrakow.pl/

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Pomoc drogowa Kraków

Pomoc drogowa Kraków to oferta dla wszystkich tych, którzy potrzebują niespodziewanej pomocy na drodze. Pomoc drogowa 24  godziny na dobę między innymi holowanie pojazdu na lawetę. Pojazdów zarówno osobowych, jak i większych - samochodów dostawczych, czy nawet ciężarowych. Pomoc drogowa Kraków to fachowe i szybkie doraźne pomoce w czasie awarii (na autostradach, drogach krajowych itp.).

Pomoc drogowa 24h Kraków

to przede wszystkim firma, która cechu się: profesjonalnym podejściem do klienta, szybkością i sprawnością w działaniu, całodobową obsługą, fachowym podejściem, gwarancją niezawodności w wypełnianiu swoich usług, a to wszystko za atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Pomoc drogowa Kraków świadczy usługi na terenie Krakowa oraz okolicach. Istnieje tez możliwość zamówienia usług w inne części Polski, czy też nawet za granicę. Oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Nawet tych najbardziej wymagających. W pomocy drogowej Kraków pracują doświadczeni pracownicy - mechanicy, kierowcy. Firma wystawia faktury na wszystkie wykonywane usługi. 

Holowanie aut Kraków

Posiadamy nowoczesny sprzęt do holowania.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Wszystko idealnie.

 
 
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Pomoc drogowa przyjechała moment - bardzo dobra cena i życzliwość.

 
 
 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę