Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Sklepy internetowe > Laser Tools - Lasery, kamery, niwelatory
Laser Tools - Lasery, kamery, niwelatory
Traugutta 6 66-400 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
606671777 semandseo@onet.pl

Laser Tools - Lasery, kamery, niwelatory

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sklepy internetowe

Adres i dane kontaktowe:

66-400 Gorzów Wielkopolski, Traugutta 6,
Lubuskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.laser.tools

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Sklep internetowy Laser Tools oferuje wiele urządzeń pomiarowych, dzięki którym możliwa jest precyzyjna praca na budowie. Laserowe dalmierze pozwalają wykonać pomiary spadów dachu, kątów nachyleń, obliczają kubaturę pomieszczeń. Urządzenia te są dość proste w obsłudze, co pozwala na sprawną pracę. Asortyment sklepu to wiele innych narzędzi, które przydają się w użytku profesjonalnym, jak i domowym.  

V-Zone Kaja Kubiak

Traugutta 6

66-400 Gorzów Wielkopolski

606671777

NIP: 5993214015

REGON: 369077264

https://www.laser.tools

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę