Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
Strona główna > Chirurgia, Gabinety kosmetyczne > Klinika Medycyny Estetycznej Genesis
Klinika Medycyny Estetycznej Genesis
ul. Józefa Korzeniowskiego 39 30-214 Kraków Małopolskie
690070790 klinika-genesis@o2.pl

Klinika Medycyny Estetycznej Genesis

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest OTOfirmy.PL i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Chirurgia, Gabinety kosmetyczne

Adres i dane kontaktowe:

30-214 Kraków, ul. Józefa Korzeniowskiego 39,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://klinikagenesis.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Genesis to klinika medycyny estetycznej w Krakowie. Oferuje zabiegi z dziedzin chirurgii i ginekologii estetycznej, przeprowadzane przez zespół doświadczonych specjalistów. Są to osoby, którym nie brakuje pasji do wykonywanego zawodu. Właśnie dlatego wciąż poszerzają swoje kwalifikacje i starają się zapewnić swoim pacjentom dostęp do najlepszej konsultacji medycznej. Konsultacja ta jest konieczna zanim zostanie podjęta decyzja o przeprowadzeniu jakiegokolwiek zabiegu. Priorytetem jest bowiem zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta, który z różnych powodów może źle zareagować na zabieg jeżeli nie będzie on odpowiednio dobrany do jego ogólnego stanu zdrowia. 

Zabiegi medycyny estetycznej dostępne w klinice Genesis są przeprowadzane według nowoczesnych i sprawdzonych metod. Dzięki temu zawsze gwarantują najlepsze efekty. Wśród popularnych zabiegów jest lipomodelling. Zdobywa on bardzo wielu fanów na całym świecie, ale w Polsce wciąż jest stosunkowo trudno dostępny. Dlatego też klinika Genesis wprowadziła go do swojej oferty. 

Lipomodelling pośladków i piersi to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych sposobów, aby poprawić kształt zarówno biustu, jak i pośladków. W Genesis wykonywany jest przez specjalistów doświadczonych w tej metodzie, dzięki czemu efekty końcowe zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Klinika Genesis ustaliła bardzo rozsądne ceny za wszystkie dostępne tam zabiegi. Jest to niewątpliwie kolejny powód do tego, aby właśnie tam zainwestować w swój wygląd i samopoczucie. Doświadczona kadra pracowników, bogata oferta zabiegów i świetna atmosfera sprawiają, że z kliniki Genesis powinien skorzystać każdy.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy