Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Jubilerzy, Zegarmistrzowskie > Jubiler i Zegarmistrz Ruda Śląska Nowy Bytom
Jubiler i Zegarmistrz Ruda Śląska Nowy Bytom
Piotra Niedurnego 30 41-709 Ruda Śląska Śląskie
(32) 340-47-28 kontakt@zlotnik-zegarmistrz.pl

Jubiler i Zegarmistrz Ruda Śląska Nowy Bytom

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Jubilerzy, Zegarmistrzowskie

Adres i dane kontaktowe:

41-709 Ruda Śląska, Piotra Niedurnego 30,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://zlotnik-zegarmistrz.pl

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Wszystko zaczęło się w 1989r, gdy w dzielnicy Nowy Bytom został otwarty jeden z najprężniej działających w Rudzie Śląskiej zakładów zegarmistrzowskich. Po czterech latach działąlności rozszerzła się o handel zegarkami, zegarami, budzikami, a w krótkim czasie także biżuterią srebrną. W roku 2003 został otwarty drugi punkt handlowo-usługowy przy ul. Niedurnego, który obok wyjątkowo szerokej gamy wyrobów ze złota, srebra, kamieni naturalnych, a także zegarków znanych marek może poszczycić się profesjonalnym wykonywaniem usług złotniczych zegarmistrzowskich oraz grawerskich.
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: | Data dodania opinii:  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Skorzystałem z usług i z czystym sercem polecam każdemu :)

 
 
 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę