Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Dermatolodzy > dr n. med. Jakub Chodorowski
dr n. med. Jakub Chodorowski
ul. Chodźki 3/2, 20-093 Lublin 20-093 Lublin cała polska
+48 817 409 112 drchodorowski@interia.pl

dr n. med. Jakub Chodorowski

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Dermatolodzy

Adres i dane kontaktowe:

20-093 Lublin, ul. Chodźki 3/2, 20-093 Lublin,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.drchodorowski.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Gabinetu. Gwarantujemy wysoki standard usług. Dysponujemy zaawansowanym techologicznie sprzętem oraz zespołem doświadczonych specjalistów. Jeśli zależy Ci na kompleksowym wsparciu, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Porady dermatologiczne są dostępne zarówno dla mieszkańców Chełma oraz Lublina. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę