Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Automatyka > Beatum.pl - sklep z artykułami do ogrodu
Beatum.pl - sklep z artykułami do ogrodu
Wańkowicza 54 15-166 Białystok Podlaskie
857466689 seo39@wp.pl

Beatum.pl - sklep z artykułami do ogrodu

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Automatyka

Adres i dane kontaktowe:

15-166 Białystok, Wańkowicza 54,
Podlaskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.beatum.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Budowa domu bez okien, drzwi czy bramy garażowej, nie wchodzi raczej w grę. Wszelkie potrzebne Ci do tego elementy, które umożliwią montaż i pomogą zabezpieczyć dom, znajdziesz na stronie beatum.pl. Producent elementów kutych od lat z powodzeniem przygotowuje je samodzielnie, doskonaląc i unowocześniając swój warsztat i technologię. Zadowoleni klienci są dla ciebie najlepszą rekomendacją, świadczącą o tym, że możesz mu zaufać.

Ireneusz Kozłowski SA

Wańkowicza 54

15-166 Białystok

857466689

NIP: 9660512484

REGON: 050658290

https://www.beatum.pl/

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę