Branżowy Katalog Firm - Katalog Firm Polska - baza i wyszykiwarka firm - dołącz do nas!

 
  Branżowy Katalog Firm - baza i wyszukiwarka firm
 
 
AWK Kasprzak - Utylizacja Dokumentacji - Bydgoszcz, Poznań, Szczecin.
Rynkowska 2/4 85-503 Bydgoszcz cała polska
+48 601 522 373 marketing@awk.com.pl

AWK Kasprzak - Utylizacja Dokumentacji - Bydgoszcz, Poznań, Szczecin.

AWK Kasprzak - Utylizacja Dokumentacji - Bydgoszcz, Poznań, Szczecin.

Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Wspomaganie zarządzania , Ochrona środowiska

Adres i dane kontaktowe:

85-503 Bydgoszcz, Rynkowska 2/4,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://awk.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Profesjonalne usługi - Niszczenie dokumentów - AWK Kasprzak

AWK Kasprzak - profesjonalne usługi niszczenia dokumentów i utylizacji dokumentacji oraz nośników danych. Z siedzibą w Bydgoszczy, działamy na terenie całej Polski. Zapewniamy transport i niszczenie dokumentów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Oferujemy utylizację dokumentów w Olsztynie, Elblągu. A także obsługujemy takie miasta jak Łódź, Szczecin czy Poznań. W obszarze bezpośredniej obsługi zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych naszych Klientów.
Usługi niszczenia dokumentów

Nasza oferta obejmuje kompleksową gamę usług. Aby sprostać wszystkim potrzebom z zakresu bezpiecznego niszczenia dokumentów:

- Dokumenty Papierowe: Akta, umowy, dokumentacja finansowa i inne poufne papiery.
- Nośniki Danych: Płyty CD/DVD, pendrive’y oraz inne elektroniczne nośniki danych.
- Usunięcie Danych: Profesjonalne usługi kasowania danych. Bez możliwości odzyskania.
- Ekologiczna Utylizacja: Nasze procesy są przyjazne dla środowiska. Pozwala to na bezpieczne usuwanie dokumentów. Bez szkody dla natury.
- Certyfikaty: Każda wykonana usługa jest potwierdzona certyfikatem. Zgodność z najwyższymi standardami.

Zaawansowane Technologie i Bezpieczeństwo

W AWK Kasprzak priorytetem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Ochrona dla poufnych informacji naszych Klientów jest takze dla nas na pierwszym miejscu. Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i metod niszczenia pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasze procesy są stale udoskonalane aby odpowiadać na dynamicznie zmieniające się zagrożenia dla bezpieczeństwa danych.
Monitorowanie i Kontrola

Każdy etap procesu niszczenia dokumentów jest dokładnie monitorowany przez nasz zespół specjalistów. Od momentu odbioru dokumentów od Klienta. Przez transport aż po ostateczne zniszczenie. Każdy krok - jest rejestrowany, poddawany ścisłej kontroli. Zapewniamy pełną przejrzystość naszych usług. Dajemy naszym Klientom możliwość śledzenia postępu prac.
Standardy Bezpieczeństwa

Nasza firma przestrzega międzynarodowych norm i standardów bezpieczeństwa. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania procedur. Gwarantujemy ochronę i poufność przetwarzanych informacji. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni że ich dane są traktowane z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Nowoczesny Park Maszynowy

Do niszczenia dokumentów i nośników danych używamy wyłącznie profesjonalnych i certyfikowanych urządzeń. Są one w stanie skutecznie zniszczyć wszelkie materiały uniemożliwiając ich odtworzenie i odzyskanie. Nasze maszyny są regularnie serwisowane i aktualizowane na bieżąco, aby działanie sprzętu było zawsze na najwyższym poziomie efektywności i bezpieczeństwa.
Indywidualne Rozwiązania Bezpieczeństwa

Rozumiemy, że każdy Klient ma unikalne potrzeby i oczekiwania w zakresie ochrony danych. Oferujemy możliwość dostosowania naszych usług do indywidualnych wymagań. Obejmuje to między innymi możliwość niszczenia dokumentów bezpośrednio na terenie firmy Klienta.
Zobowiązanie do Ochrony Środowiska

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za środowisko. Wszystkie nasze procesy są zaprojektowane w sposób ekologiczny. Niszczenie dokumentów odbywa się z minimalnym wpływem na środowisko. Materiały pochodzące z recyklingu są ponownie przetwarzane w możliwie najbardziej zrównoważony sposób.
Dlaczego warto wybrać AWK Kasprzak?

Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że Twoje dokumenty są traktowane z najwyższą starannością:

- Doświadczenie i profesjonalizm. Wieloletnia praktyka w branży i zespół ekspertów.
- Szybka i elastyczna obsługa. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klienta.
- Ochrona i dyskrecja. Zapewniamy pełną poufność przetwarzanych dokumentów.

Kontakt i Współpraca

Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale dzięki rozbudowanej logistyce obsługujemy Klientów z wielu regionów Polski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów AWK Kasprzak i zyskaj pewność, że Twoje dane są bezpieczne.
Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.awk.com.pl

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy