Największa w polsce mobilna wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
 
Strona główna > Kosmetyki > Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
Mickiewicza 15 05-850 Ożarów Mazowiecki Mazowieckie
(22) 721 19 23, 507 179 472 malgorzata.maciak@aromatrend.pl

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Kosmetyki

Adres i dane kontaktowe:

05-850 Ożarów Mazowiecki, Mickiewicza 15,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://sklep.soleo.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Kosmetyki Soleo to profesjonalne produkty, które pomagają dbać o zdrowie i piękny wygląd skóry podczas opalania w solarium. Ich stosowanie przyśpiesza opalanie, ma znaczący wpływ na trwałość i jakość opalenizny, a także pomaga chronić naturalne nawilżenie skóry. Dlatego warto stosować takie specjalistyczne kosmetyki podczas każdej wizyty na solarium.

Oferowane usługi:
- kosmetyki do opalania
- kosmetyki soleo
- kosmetyki supertan
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowni Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Waszych potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Waszej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści reklamowej. Jeżeli klikniesz przycisk "chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę" lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://otofirmy.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zamknięcie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk).

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę