Wyszukiwarka firm, produktów i zleceń, dołącz do naszej społeczności!

 
 
 
 
Strona główna > Agencje reklamowe, Reklama wizualna > Agencja Reklamowa Pate Media
Agencja Reklamowa Pate Media
Karpacka 24/B26 43-300 Bielsko-Biała Śląskie
33 851 43 44 pate@pate.pl

Agencja Reklamowa Pate Media

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz [link], chyba tego szukałeś ;)

  [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Agencje reklamowe, Reklama wizualna

Adres i dane kontaktowe:

43-300 Bielsko-Biała, Karpacka 24/B26,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.pate.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Pate Media oferuje pełen zakres usług reklamowych. Główną ideą przyświecającą naszej firmie jest tworzenie unikalnych projektów. Stawiamy na jakość wykonywanych przez nas projektów, zapewniamy kreatywność, terminowość oraz wysokie standardy współpracy z klientem. Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Wyróżnia nas dbałość o detale, niekonwencjonalne rozwiązania typograficzne, nowoczesny layout oraz spójność wizji są zauważalne w każdym naszym projekcie. Wykonujemy między innymi grafikę na potrzeby reklamowe, gadżety oraz serwisy internetowe.

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Już od długiego czasu gwarantuje przedsiębiorcom obsługę z zakresu reklamy wizualnej, czyli logotypy, wizytówki, papier firmowy.

Zasadniczym polem działań jest tzw. reklama zewnętrzna i poligrafia, najbardziej popularne ich nośnikami są: katalogi, foldery, gazetki reklamowe szyldy informacyjne, banery czy reklamy prasowe. W zakres oferowanych usług wchodzą zarówno schematy, jak również finalne realizacje, kiedy to Kontrahent otrzymuje do ręki gotowy produkt. Przygotowuje schematy z przeznaczeniem do druku offsetowego i cyfrowego materiałów takich jak: wizytówki, ulotki, foldery albo kalendarze, zapewniając dostarczenie kontrahentom wydruków w przystępnych cenach.Bardzo duży wybór produktów i usług reklamowych skierowanych do dużych i małych przedsiębiorstw.    U nas znajdziesz:    - Odzież reklamowa/ odzież firmowa ( koszulki z logo, polary z logo, kurtki z logo i wiele innych )    - Poligrafia ( ulotki, foldery reklamowe, plakaty, teczki ofertowe, bilety, biznesowe kartki świąteczne z nadrukiem itp.)    - Systemy wystawiennicze ( ścianki, roll upy, bannery, potykacze, ramki plakatowe )    - Reklama zewnętrzna ( billboardy, tablice reklamowe, siatki wielkoformatowe, reklama na środkach komunikacji miejskiej, citylighty, montaż banerów )    - Reklama prasowa    - Gadżety reklamowe

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy