Katalog firm - wyszukiwarka firm, produktów i zleceń.

 
 
 
EAST UPS
Graniczna 4 32-086 Boleń
Array info@east.pl

EAST UPS

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Zobacz: [nazwa]. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:

 • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Elektronika i elektryka, Automatyka

Adres i dane kontaktowe:

32-086 Boleń, Graniczna 4,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://east.pl

Ocena firmy:

5/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Wybierz najlepszy stosunek ceny do jakości w zasilaczach awaryjnych EAST® UPS - jednego z największych na świecie producenta urządzeń elektrycznych i elektrocznicznych w dziedzinie zasilania awaryjnego oraz techniki ładowania prądowego. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem handlowym w Polsce dostarczając urządzenia i wsparcie techniczne dla resellerów i instalatorów - zapraszamy do współpracy firmy. Oferujemy dogodne warunki handlowe, materiały marketingowe oraz wsparcie serwisowe.

W ofercie dostępne są rozwiązania do zastosowania w domu, mieszkaniu oraz małej firmie do zapewnienia stabilnego źródła zasilania oraz zabezpieczenia danych i urządzeń w razie przerwy w dostawie prądu. Z zasilaczami UPS możesz zabezpieczyć komputery i urządzenia elektroniczne przed uszkodzeniem powstałym z powodu zakłóceń w sieci elektrycznej oraz nagłego braku zasilania. Zasilacz bezprzerwowy pozwoli zachować efekty pracy i zapisać zawartość plików otwartych do edycji. W domu zasilacz pomoże zapewnić stałą pracę pieca CO (centralnego ogrzewania).

Oferta zasilaczy zawiera: zasilacze UPS on-line, zasilacze UPS line-interactive, zasilacze UPS typu inwerter, zasilacze UPS w obudowie do montażu w szafie serwerowej RACK 19''.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię
Opinię o firmie dodał: Dariusz | Data dodania opinii: 2018-11-29 15:03:44  
Ocena ogółem:5
Obsługa:5
Lokalizacja:5
Serwis i usługi:5
Promocje i rabaty:5

Mam taki zasilacz awaryjny u siebie w biurze, działa ok. Konkretnie model UPS1200LCD, bardzo wygodnie działa wyświetlacz LCD, na którym widać co się dzieje z urządzeniem.